Haluatko lähettää toimistollemme sähköpostia?

 

Käytä suojattua turvapostia kaikkien henkilötietoja sisältävien viestien sekä liitteiden lähettämiseen,

niin tietosi eivät joudu vääriin käsiin.

 

Turvapostipalvelimelta saat vahvistuspyynnön sähköpostiosoitteeseesi, joka sinun pitää vielä kuitata

klikkaamalla viestissä olevaa linkkiä. Viesti lähtee vasta tämän kuittauksen jälkeen!

Toimiston yleislinja:

Puh. 013 731 683

 

Posti- ja käyntiosoite:

Keskuskatu 21

81100 KONTIOLAHTI

 

Ensio Sorsa

yrittäjä, isännöitsijä

Puh. 013 731 530

Matkapuh. 0400 570 209

ensio.sorsa@kontiolahdentilitsto.fi

 

Teemu Sorsa

kirjanpitäjä, isännöitsijä

Puh. 013 731 580

teemu.sorsa@kontiolahdentilitsto.fi

 

Tuija Mertanen

kirjanpitäjä

Puh. 013 731 555

tuija.mertanen@kontiolahdentilitsto.fi

 

Satu Mutanen

kirjanpitäjä

Puh. 013 731 683

satu.mutanen@kontiolahdentilitsto.fi

 

Henna Sorsa

kirjanpitäjä

henna.sorsa@kontiolahdentilitsto.fi

 

Sonja Sorsa

kirjanpitäjä

sonja.sorsa@kontiolahdentilitsto.fi

 

 

Yhteydenottolomake

Otamme tarvittaessa yhteyttä joko puhelimitse tai sähköpostilla.

 

Voit ilmoittaa tällä lomakkeella myös huoneistosi vesi- ja sähkömittarilukemat. Muista kirjoittaa mittarilukemailmoitukseen taloyhtiön nimi ja huoneistonumero.

 

Kiitos yhteydenotosta!

Pakollinen

Pakollinen

Lähetetään...

Lähetys epäonnistui, yritä myöhemmin uudelleen.

Lomake vastaanotettu.

Required

Pakollinen

Pakollinen

Captcha Image
 Kontiolahden Tilitoimisto Ky | Keskuskatu 21 | 81100 KONTIOLAHTI | Puh. 013 731 683 | ensio.sorsa@kontiolahdentilitsto.fi